על הבלוג

הבלוג הזה כאן כדי שאוכל ללוות את עצמי בתהליך הכתיבה של “אנשים שבורים”, מה שאולי יהיה הספר הראשון שלי ואולי יהיה עוד פרוייקט שאזנח.

אני כותב בעיקר לעצמי. כדי לחוות ולהבין טוב יותר את הדברים שגורמים לי לכתוב, את מה שעושה לי השראה, את התקלות והמחסומים שוודאי אתקל בהם בדרך. סביר להניח שאפרסם פה סוגים שונים ומשונים של פוסטים: מסתם עדכוני “היי, סיימתי את הפרק השני קולולו!”, דרך ההסטוריה של “אנשים שבורים” והרעיון בן החמש של הסיפור, ועד לביקורות על ספרים וסרטים שאני קורא ורואה וודאי ישפיעו על הכתיבה שלי בשבועות הקרובים. אני מניח שבעתיד גם יהיו כאן סקיצות לפרקים, אבל אני עדיין לא סגור על זה. אולי פה ושם אפילו אחטא בפוטסים כלליים יותר, כמו שנהגתי לפרסם ב”בלוג זה לחלשים“. לא יודע. בדיוק כמו בכתיבת הספר עצמו, אני רוצה לתת לכתיבת הבלוג לקחת אותי לאן שהיא תיקח בלי לתכנן יותר מדי מראש.

 לא יודע אם אנשים ימצאו את זה מעניין. לא יודע אם יש בכלל מקום לבלוג חדש באינטרנט של 2013, מקום בו אנשים אבדו סבלנות לקרוא טקסטים בני יותר מ-140 תווים, במיוחד אם הם לא מלווים בתמונות. אני כן יודע שיהיה מעניין לנסות.

(אם הטקסט הזה מוכר לכם – זה כי הוא לקוח מהפוסט הזה. הא!)

עליי

היי. קוראים לי ארז. אני עוסק בכתיבה כבר הרבה שנים. פעם היא היתה יצירתית. בשנים האחרונות היא הפכה ליותר מקצועית-עיתונאית. עכשיו אני רוצה לחזור לימים הכיפיים ההם, בהם כתבתי יותר בשביל עצמי.

אפשר למצוא אותי גם בחורים ברשת, וליצור איתי קשר ב-ארזרונן@ג’ימייל.קום (רק תרגמו לאנגלית קודם, אחרת זה לא יעבוד).

על התופים:

התמונה למעלה היא של חברי היקר אמיר צובל. תודה, אמיר!

את כל הדברים הטכניים כאן ביצע אחי אורן. תודה, אורן!